PAKIETY INTERNET + TELEWIZJA | OFERTA DLA DOMU

PAKIETY INTERNET Z TELEWIZJĄ

w promocji "Łączy Nas Internet"

Podstawowe pakiety telewizyjne w naszej ofercie mają jedną cechę wspólną: ultra szybki i stabilny internet światłowodowy w zestawie. To kompleksowe rozwiązanie jest możliwe dzięki naszej współpracy z operatorem kablówki 3 generacji - Telewizją JAMBOX


Czy potrzebuję TV po światłowodzie?

Tak, jeśli cenisz sobie stabilny i bezawaryjny obraz telewizyjny w wysokiej rozdzielczości. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie potrzebujesz do jego odbioru żadnej anteny czy osobnej dedykowanej instalacji.

Pakiety Podstawowe PLUS


Pakiety Korzystne PLUS


Pakiety Bogate PLUS


Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Z kolei Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

JAMBOX GO!
Telewizja przez internet - JAMBOX GO! - to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Ta usługa niesie ze sobą jeszcze więcej swobody oglądania – wystarczy dostęp do Internetu, by poddać się rozrywce zawartej w Twoim pakiecie telewizyjnym.

Telewizja online - Dla kogo?
Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. Aby uzyskać dostęp do kanałów TV, należy znajdować się w zasięgu sieci Twojego operatora telewizji JAMBOX i Internetu. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Dodatkowe informacje do oferty

Informacje szczegółowe

 • * Jednorazowa opłata instalacyjna w kwocie 49 zł brutto dotyczy wyłącznie Klientów znajdujących się w bezpośrednim zasięgu napowietrznej sieci światłowodowej. W pozostałych przypadkach (np. przyłącz ziemny) opłata instalacyjna uzależniona jest od warunków techniczno-cenowych.
 • WiFi jest uruchamiane bezpośrednio na terminalu dostarczanym przez Operatora (Dasan/Halny). Zamówioną przepływność łącza można wyłącznie zmierzyć na komputerze z kartą sieciową, podłączoną do terminala kablem ethernetowym (RJ45) , a nie przez Wi-Fi.
 • W przypadku usług BSA terminal Huawei dostarczony przez Operatora ma domyślnie wyłączone WIFI.
 • Instalacja dodatkowa wewnątrzbudynkowa (np. podłączenie dodatkowego dekodera w osobnym pomieszczeniu lub piętrze) - 150 zł
 • Aktywacja usługi Multiroom - 69 zł
 • Abonament Multiroom (max 3 dekodery) - 10 zł / mies.
 • Dzierżawa dekodera HD pod usługę Multroom - 10 zł / mies.
 • Dzierżawa dekodera 4K pod usługę Multroom - 15 zł / mies.
 • Podane ceny zawierają podatek VAT
 • Oferta prezentuje wartości obejmujące umowę na 24 mies.
 • Cennik obowiązuje od 1.10.2020 roku.