PAKIETY INTERNET + TELEWIZJA | OFERTA DLA DOMU

PAKIETY INTERNET Z TELEWIZJĄ

w promocji "Łączy Nas Internet"

Podstawowe pakiety telewizyjne w naszej ofercie mają jedną cechę wspólną: ultra szybki i stabilny internet światłowodowy w zestawie. To kompleksowe rozwiązanie jest możliwe dzięki naszej współpracy z operatorem kablówki 3 generacji - Telewizją JAMBOX


Czy potrzebuję TV po światłowodzie?

Tak, jeśli cenisz sobie stabilny i bezawaryjny obraz telewizyjny w wysokiej rozdzielczości. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie potrzebujesz do jego odbioru żadnej anteny czy osobnej dedykowanej instalacji.

Pakiety MIKRO HD


Pakiety MINI HD

Pakiety WIELOTEMATYCZNE HD

Pakiety WIELOTEMATYCZNE SUPER HD

Pakiety WIELOTEMATYCZNE MEGA HD

W pakietach telewizyjnych Wielotematycznym Mega HD, Wielotematycznym Super HD i Wielotematycznym HD nie ma żadnych ograniczeń! Możesz wybrać jedną z tych trzech podstawowych wersji, a dopiero później zdecydować się na wzbogacenie swojej oferty o programy tematyczne lub dodatki premium takie jak HBO GO czy HBO OD. Co ważne i niespotykane – żeby to zrobić, nie musisz wychodzić z domu, ani nawet wykonywać telefonu do swojego operatora. Rozszerzanie pakietów i zamawianie dodatkowych usług możliwe jest za pomocą pilota.

JAMBOX online
Telewizja przez internet - JAMBOX online - to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Ta usługa niesie ze sobą jeszcze więcej swobody oglądania – wystarczy dostęp do Internetu, by poddać się rozrywce zawartej w Twoim pakiecie telewizyjnym.

Telewizja online - Dla kogo?
Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX z wykupionym Pakietem Wielotematycznym lub wyższym (Usługa jest niedostępna dla posiadaczy pakietu Mini HD). Aby uzyskać dostęp do kanałów TV, należy znajdować się w zasięgu sieci Twojego operatora telewizji JAMBOX i Internetu. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Dodatkowe informacje do oferty

Informacje szczegółowe

  • * Koszt instalacji usługi (gniazdka abonenckiego) obliczany jest po sprawdzeniu warunków technicznych
  • Instalacja dodatkowa wewnątrzbudynkowa (np. podłączenie multiroomu, telefonu, dodatkowego punktu WiFi) - 150 zł
  • Aktywacja usługi Multiroom - 69 zł
  • Abonament Multiroom (max 3 dekodery) - 10 zł / mies.
  • Dzierżawa dekodera MAG255 pod usługę Multroom - 10 zł / mies.
  • Podane ceny zawierają podatek VAT
  • Oferta prezentuje wartości obejmujące umowę na 24 mies.
  • Cennik obowiązuje od 21.01.2019 roku.