O Firmie

"Wiedza, doświadczenie i rozwój to gwarancja jakości"

Historia sieci Stimo.NET rozpoczyna się w roku 2005. Podłączyliśmy wtedy pierwszą grupę złożoną z kilkudziesięciu Abonentów. Już wówczas, pomimo ograniczonych możliwości oraz niedoskonałości sprzętu i technologii, potrafiliśmy stworzyć sprawnie działającą, bezprzewodową sieć dostępową. Od samego początku naszym nadrzędnym celem było zapewnienie wysokiej jakości dostępu do Internetu tym , którzy ze względu na brak infrastruktury teletechnicznej, nie mieli możliwości korzystania z tego fascynującego medium. Systematycznie powiększająca się grupa zadowolonych Użytkowników sieci, dodawała nam zapału i motywacji do dalszej intensywnej pracy.

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat oraz konsekwencja w ustawicznej rozbudowie i modernizacji sieci – sprawiły, że dziś dostarczamy Internet dla kilku tysięcy Abonentów. Fakt, iż jest wśród nich wielu, którzy zaufali nam na początku naszej drogi jest dla nas wielkim wyróżnieniem i jednocześnie potwierdzeniem słuszności wybranego kierunku rozwoju.

Dynamiczne zmiany zachodzące w branży informatycznej oraz rosnące wymagania Klientów, stawiają przed nami kolejne wyzwania.  Dlatego nasze działania i plany na przyszłość koncentrują się wokół najnowszych technologii.  Inwestujemy w rozwój sieci światłowodowej  o bardzo dużej wydajności. Jesteśmy przekonani, że realizacja przyjętej strategii pozwoli w najbliższym czasie zapewnić naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, zarówno dla Klientów indywidualnych jak również biznesowych. Będzie nam niezwykle miło jeśli także i Państwo dołączycie do grona zadowolonych Klientów i Abonentów sieci Stimo.NET.

Piotr Długosz, Dyrektor Generalny