Jambox GO!

JAMBOX go! to bezpłatna aplikacja umożliwiająca oglądanie TV i zarządzanie Twoimi usługami ze smartfona, komputera czy tabletu.

Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. W usłudze online jest dostępne 166 kanałów jeśli jesteś podłączony do sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX. Poza domem czyli w sieci innych dostawców liczba kanałów to 121.

Telewizja online w JAMBOX go! nie jest dostępna dla Abonentów pakietów Na Start, Mikro oraz Mini.

Z internetowej telewizji kablowej można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej oraz wykorzystując aplikację mobilną na system Android (dotyczy tabletów i smartfonów).

Oglądaj teraz Pobierz apkę z Google Play

Kanały dostępne w JAMBOX go!


Dostępne jest 166 kanałów w tym 121 poza domem. Dostęp do wybranych kanałów zgodnie z wykupionymi pakietami w telewizji JAMBOX. Usługa JAMBOX go! jest ograniczona terytorialnie.Wszystkie kanały dostępne w JAMBOX go! możesz oglądać w domu (w ramach sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX)
Kanały, które można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, niezależnie od dostawcy można sprawdzić tutaj: Lista kanałów (filtr)