TELEWIZJA HD | OFERTA DLA DOMU

TELEWIZJA JAMBOX HD

TELEWIZJA PO ŚWIATŁOWODZIE

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. W telewizji kablowej JAMBOX każdy kanał HD emitowany jest w możliwie najlepszej jakości, nie modyfikując sygnału od nadawcy. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu nawet 20Mbps!


Proponujemy trzy zróżnicowane, podstawowe pakiety telewizyjne: Podstawowy, Korzystny i Bogaty. Każdy z nich został specjalnie skomponowany, mając na uwadze różne potrzeby abonentów.

Porównaj wszystkie pakiety promocji "Łączy Nas Internet"

Poniższa oferta nie dotyczy Abonentów z obszarów objętych inwestycjami światłowodowymi realizowanymi m.in. przez Enformatic, Tauron czy VoiceNET w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Jest to program finansowany ze środków unijnych, zapewniający dostęp do szerokopasmowego Internetu światłowodowego. Dedykowany cennik i oferta znajduje się pod adresem www.laczynasinternet.pl

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Z kolei Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

JAMBOX GO!
Telewizja przez internet - JAMBOX GO! - to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Ta usługa niesie ze sobą jeszcze więcej swobody oglądania – wystarczy dostęp do Internetu, by poddać się rozrywce zawartej w Twoim pakiecie telewizyjnym.

Telewizja online - Dla kogo?
Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. Aby uzyskać dostęp do kanałów TV, należy znajdować się w zasięgu sieci Twojego operatora telewizji JAMBOX i Internetu. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Dodatkowe informacje do oferty

Informacje szczegółowe

  • Koszt instalacji usługi (gniazdka abonenckiego) obliczany jest po sprawdzeniu warunków technicznych
  • Instalacja dodatkowa wewnątrzbudynkowa (np. podłączenie dodatkowego dekodera w osobnym pomieszczeniu lub piętrze) - 150 zł
  • Aktywacja usługi Multiroom - 69 zł
  • Abonament Multiroom (max 3 dekodery) - 10 zł / mies.
  • Dzierżawa dekodera HD pod usługę Multroom - 10 zł / mies.
  • Dzierżawa dekodera 4K pod usługę Multroom - 15 zł / mies.
  • Podane ceny zawierają podatek VAT
  • Oferta prezentuje wartości obejmujące umowę na 24 mies.
  • Cennik obowiązuje od 1.10.2020 roku.