TELEWIZJA HD | OFERTA DLA DOMU

TELEWIZJA JAMBOX HD

TELEWIZJA PO ŚWIATŁOWODZIE

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. W telewizji kablowej JAMBOX każdy kanał HD emitowany jest w możliwie najlepszej jakości, nie modyfikując sygnału od nadawcy. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu nawet 20Mbps!


Proponujemy trzy zróżnicowane, podstawowe pakiety telewizyjne: Podstawowy, Korzystny i Bogaty. Każdy z nich został specjalnie skomponowany, mając na uwadze różne potrzeby abonentów.

Porównaj wszystkie pakiety promocji "Łączy Nas Internet"

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Z kolei Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

JAMBOX GO!
Telewizja przez internet - JAMBOX GO! - to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Ta usługa niesie ze sobą jeszcze więcej swobody oglądania – wystarczy dostęp do Internetu, by poddać się rozrywce zawartej w Twoim pakiecie telewizyjnym.

Telewizja online - Dla kogo?
Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. Aby uzyskać dostęp do kanałów TV, należy znajdować się w zasięgu sieci Twojego operatora telewizji JAMBOX i Internetu. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Dodatkowe informacje do oferty

Informacje szczegółowe

  • Koszt instalacji usługi (gniazdka abonenckiego) obliczany jest po sprawdzeniu warunków technicznych
  • Instalacja dodatkowa wewnątrzbudynkowa (np. podłączenie dodatkowego dekodera w osobnym pomieszczeniu lub piętrze) - 150 zł
  • Aktywacja usługi Multiroom - 69 zł
  • Abonament Multiroom (max 3 dekodery) - 10 zł / mies.
  • Dzierżawa dekodera HD pod usługę Multroom - 10 zł / mies.
  • Dzierżawa dekodera 4K pod usługę Multroom - 15 zł / mies.
  • Podane ceny zawierają podatek VAT
  • Oferta prezentuje wartości obejmujące umowę na 24 mies.
  • Cennik obowiązuje od 1.10.2020 roku.